DOŻYWOTNIA
GWARANCJA
KOSS

Większość modeli słuchawek objęta jest dożywotnią gwarancją Koss. Dzięki temu urządzenia będą naprawiane lub wymieniane w przypadku pojawienia się uszkodzenia elektrycznego lub mechanicznego przez całe życie jego pierwszego użytkowania, niezależnie od liczby usterek reklamowanych w ramach dożywotniej gwarancji.

 • CO ZYSKAM?

  Rejestrując się w naszej witrynie uzyskacie Państwo prawo do Dożywotniej Gwarancji na korzystniejszych warunkach - Prawo do bezpłatnej przedłużonej gwarancji.

 • GDZIE ZNAJDĘ KOD AKTYWACYJNY?

  Niezbędny do przeprowadzenia rejestracji kod aktywacyjny znajdą Państwo na etykiecie umieszczonej na opakowaniu słuchawek KOSS.

 • WAŻNA INFORMACJA

  Dotyczy tylko produktów zakupionych po 1.6.2007 zaopatrzonych w specjlaną etykietę.
  -Kupując słuchawki należy zwrócić uwagę na to, aby znajdująca się na opakowaniu słuchawek etykieta posiadała KOD AKTYWACYJNY - Nie można zarejestrować słuchawek nie posiadających specjalnej etykiety.

 • na zawsze

  NA ZAWSZE

  Raz zarejestrowany sprzęt otrzymuje gwarancję na zawsze

 • transfer

  NAPRAWA I WYMIANA

  Dzięki gwarancji Twoje słuchawki mogą być naprawione lub wymienione na nowe

 • bezplatne

  BEZPŁATNIE

  Rejestracja sprzętu jest zawsze całkowicie darmowa

ZAREJESTRUJ SWOJE URZĄDZENIE

WARUNKI GWARANCJI

Urządzenia marki KOSS objęte są gwarancją w okresie 6 lub 12 miesięcy (w zależności od modelu) od daty sprzedaży konsumentowi.

Przedłużona bezpłatna gwarancja

W przypadku rejestracji na www.dozywotniagwarancja.pl i przy spełnieniu dalszych warunków wyznaczonych przez dystrybutora, produkty marki KOSS objęte są przedłużoną bezpłatną gwarancją w okresie 6 lub 12 miesięcy (w zależności od modelu) po upływie gwarancji podstawowej. Okres przedłużonej bezpłatnej gwarancji liczony jest od chwili wygaśnięcia gwarancji podstawowej. Przy korzystaniu z przedłużonej gwarancji bezpłatnej klient może zostać obciążony ewentualnymi kosztami przesyłki. Zapisy powyższych warunków gwarancji nie wyłączają, nie organiczają, ani nie zawieszają uprawnień klienta wynikających z tytułu niezgodności towaru z umową lub z tytułu rękojmi.

Z gwarancji podstawowej oraz *przedłużonej bezpłatnej gwarancji nie można skorzystać w następujących przypadkach:

Dożywotnia gwarancja

Dożywotnia gwarancja udzielana jest przez firmę KOSS. KOSS gwarantuje, iż oficjalny dystrybutor zapewni pierwszemu właścicielowi urządzenia jego naprawę lub wymianę przez całe życie, w przypadku jakiejkolwiek usterki elektrycznej lub mechanicznej, po uiszczeniu opłaty manipulacyjnej w aktualnej wysokości. Wysokość tej opłaty wynosi 80 PLN za każde skorzystanie z dożywotniej gwarancji. Użytkownicy zarejestrowani na stronie www.dozywotniagwarancja.pl mają zagwarantowaną obniżoną stawkę opłaty manipulacyjnej w wysokości 30 PLN. Do każdej opłaty należy doliczyć koszty przesyłki do punktu serwisowego, które ponosi klient. Natomiast koszty transportu produktu do klienta ponosi punkt serwisowy.

Warunki dożywotniej gwarancji:

Dodatkowe warunki importera dotyczące korzystania z przedłużonej bezpłatnej gwarancji lub dożywotniej gwarancji z obniżoną stawką opłaty manipulacyjnej (30 PLN)

AUTORYZOWANY PUNKT SERWISOWY

AUDIO KLAN JANUSZ PRZĄDKA Sp. J.
ul. Szkolna 45 05-270 Marki k/Warszawy e-mail:serwis@audioklan.com.pl Godziny pracy Pn-Pt:9:00-17:00